ContactSite MapHome



Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z OFICJALNA STRONA GIMNAZJUM W MIĘKINI musisz się zarejestrować.
Mobilna Wersja Beta 1.0
Wpisz w telefonie :
http://www.wap.gim-miekinia.com
Reklama
Wrocław

Stadionwroclaw

TuWrocław

Mpk Wrocław

Zoo Wrocław

BIP

Skrzynka Podawcza

Sportowa Polska

Interaktywana Mapa

PL2011

Statystyki reklamowe
Kontakt
Zespół Szkół w Miękini

ul. Szkolna 2
55-330 Miękinia
Tel. 71-736-00-71
Email : Napisz do nas
BIP Miękinia





Kalendarz
wrzesień 2019
P W Ś C P S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Komunikacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Mapa
..:News:..

Konsultacje i zajęcia dodatkowe 

Lp.

Nazwisko i imię

Termin

Rodzaj zajęć

1.

Bil Jerzy

Czwartek 7 lekcja

tenis ziemny

2.

Bochyńska Anna

Poniedziałek 5 lekcja 

„Równaj w górę”

3.

Bouazzi Monika

Środa 900 – 1000

konsultacje

4.

Brożyna Łukasz

Poniedziałek 7 lekcja

konsultacje

5.

Chytła Artur

Poniedziałek 710 – 755

chór

6.

Ćwiąkała Agnieszka

Czwartek 7 lekcja

konsultacje

7.

Dendek Wojciech

Środa 1 lekcja

zajęcia wspierające

8.

Drahan Elżbieta

Wtorek 7 lekcja

zajęcia rozwijające

9.

Durman Grażyna

Poniedziałek 6 lekcja

zajęcia rozwijające

10.

Dzierza Aleksandra

Środa 8 lekcja

konsultacje

11.

ks. Filipiak Jarosław

Wtorek 730

koło ornitologiczne

12.

Godorowska Iwona

Wtorek 900 – 1000

konsultacje

13.

Gołąb Małgorzata

Czwartek 6 lekcja

„Gry i zabawy” koło wyrównawcze

14.

Hojło Monika

Środa, czwartek 1430-1500

koło czytelnicze

15.

Janukowicz Małgorzata

Środa 6 lekcja

Caritas

16.

Karda Anna

Środa7 lekcja

zajęcia wspierające

17.

Kępczyńska-Pańczyszyn Dorota

Czwartek 710 – 755

konsultacje

18.

Kita Violetta

Wtorek 710

konsultacje

19.

Kita Zbigniew

Poniedziałek 8 lekcja

zajęcia sportowe

20.

Koniec Elżbieta

Środa 5 lekcja

zajęcia wspierające

21.

Kosobudzka Monika

Czwartek 1200 – 1300

konsultacje

22.

Kowalska Małgorzata

Środa 710 – 755

konsultacje

23.

Królikowska Anna

Wtorek 6 lekcja

„Gry i zabawy” zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

24.

Księżnik- Arendarska Agata

Poniedziałek 1245 – 1330

„Gry i zabawy” zajęcia grupowe

25.

Kulig Małgorzata

Wtorek 710 – 755

konsultacje

26.

Mamończyk Ewa

Środa 6 lekcja

zajęcia rozwijające (zabawy z językiem angielskim)

27.

Mościcka Iwona

Środa 700 – 730

Poniedziałek 8 lekcja

co 2 tyg. konsultacje

w razie potrzeb

28.

Osiecka Anna

Czwartek 710 – 755

konsultacje

29.

Osiecka Maria

Środa 5 lekcja

zajęcia artystyczne

30.

Piasta Elżbieta

Piątek 1100- 1200

zajęcia logopedyczne

31.

Pietraszewska Magdalena

Poniedziałek 6 lekcja

zajęcia korekcyjno-kompenscyjne

32.

Pryszcz Zdzisława

Poniedziałek 6 lekcja

zajęcia rozwijające

33.

Pstrowska Dorota

Wtorek, czwartek 1430-1500

zajęcia muzyczne

34.

Reduch Małgorzata

Środa 950 – 1035

przedszkole

35.

Ruczakowska Aneta

Wtorek 7 lekcja

konsultacje

36.

Salmanowicz Alicja

Poniedziałek 7 lekcja

zajęcia rozwijające (przygotowanie do konkursów)

37.

Sierota Maria

Piątek 7 lekcja

koło rozwijające

38.

Skoczylas Alicja

Pon.- czwartek 745 - 800

zajęcia wspierające

39.

Sławińska Katarzyna

Wtorek 6 lekcja

artterapia

40.

Sobańska Katarzyna

Wtorek 710 – 755

zajęcia muzyczne

41.

Strąk Katarzyna

Środa lekcja 7

konsultacje

42.

Stróżyk Magdalena

Środa 6 lekcja

„Gry i zabawy” zajęcia wyr. szanse edu.

43.

Strzałkowski Mariusz

Wtorek 710 – 755

konsultacje

44.

Surdyk Bogdan

ustalony z nauczycielem

przygotowanie i egzamin na kartę rowerową

45.

Szałankiewicz Krzysztof

-

-

46.

Szczerba Beata

Czwartek 7 lekcja

konsultacje

47.

Szmigulan Sabina

poniedziałek 7 lekcja

konsultacje

48.

Śnieżek Marzena

Wtorek 710 – 755

konsultacje – przyg. do I Komunii Św.

49.

Trojan Anita

Wtorek 710 – 755

konsultacje

50.

Unifantowicz Łukasz

Wtorek 7 lekcja

konsultacje

51.

Wagus – Mańka Dorota

Poniedziałek 710 – 755

konsultacje

52.

Wantuch Marzena

Wtorek 5 lekcja

zajęcia rozwijające „Gry i zabawy ogólnorozwojowe”

53.

Wolny Beata

Wtorek 8 lekcja

konsultacje

54.

Worobiec Grażyna

Poniedziałek 6 lekcja

„Gry i zabawy” zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

55.

Zielińska Maria

Poniedziałek 1430 - 1530

zajęcia świetlicowe

56.

Żubrowska Ewa

Poniedziałek 710 – 755

rewalidacja

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć w Google+

XVI Matematyczny Marsz na Orientację 

7 X 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVI Matematycznym Marszu na Orientację. W tym roku Marsz odbył się we Wrocławiu w Parku Grabiszyńskim. Naszą szkołę reprezentowała jedna drużyna pod opieką pani Katarzyny Strąk. Patrol klas trzecich – Karolina Kawińska, Łucja Łach i Patrycja Prycik. Uczestnikom GRATULUJEMY.

A teraz trochę historii.

Wrocławskie Matematyczne Marsze na Orientację odbywają się od 2003 roku. Wzorowane są na marszach łódzkich Orientuj się i licz organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy Orientuś z Gimnazjum nr 23 w Łodzi. To świetna zabawa z matematyką w lesie i miły sposób spędzenia jesiennego dnia. Jest to największa popularna impreza na orientację w Polsce. Rozwija nie tylko umiejętność logicznego myślenia i orientacji w terenie ale i sprawność ruchową oraz umiejętność współpracy w grupie i szybkiego podejmowania decyzji.
W zawodach uczestniczą 3-osobowe patrole uczniów lub nauczycieli i rodziców.

Posługując się mapą i kompasem, muszą odszukać w terenie punkty kontrolne zaznaczone na mapie oraz wyznaczyć na mapie i odnaleźć w terenie tajemnicze punkty kontrolne, będące rozwiązaniami geometrycznych zadań konstrukcyjnych i rebusów.

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć w Google+

"Sprzątamy nasz świat" 

Dbając o środowisko naturalne, nie robimy tego tylko po to,
byśmy my mogli oddychać świeżym powietrzem,
ale by doświadczyły tego także nasze dzieci
i wnuki.


21 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Sprzątanie świata”. Świadczy to o tym, że wszyscy chcemy żyć w środowisku wolnym od śmieci. Uczniowie klas młodszych sprzątali teren wokół naszej szkoły, natomiast uczniowie klas trzecich gimnazjum zbierali śmieci przy drogach  prowadzących do miejscowości Kadłub i Mrozów.

Akcja zaplanowana została z Nadleśniczym Nadleśnictwa Miękinia – Panem Waldemarem Zarembą, a kierowała nią Pani Katarzyna Łyszkiewicz. Dwoma grupami gimnazjalistów opiekowali w czasie sprzątania Panowie: Ryszard Grabowski i Jan Dudycz.

Uczniowie z zaangażowaniem zbierali śmieci, których niestety było bardzo dużo. Pełne worki odpadów zostawiali w miejscach wyznaczonych przez pracowników Nadleśnictwa.

Dziękujemy Nadleśniczemu Nadleśnictwa Miękinia – Panu Waldemarowi Zarembie i Pani Katarzynie Łyszkiewicz za pomoc w zorganizowaniu akcji, a Panom: Ryszardowi Grabowskiemu i Janowi Dudyczowi za pomoc w czasie „sprzątania świata”. Mamy nadzieję, że widok worków pełnych śmieci uświadomi wszystkim mieszkańcom naszej gminy, że nie wolno zaśmiecać środowiska, w którym żyjemy.

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Wyjazd na mecz 

WKS… Śląsk, Śląsk, Śląsk!!! Aż cztery razy krzyczały trybuny podczas niedzielnego meczu Ekstraklasy. Bramki rozgrzewały atmosferę pierwszego, deszczowego dnia jesieni.

Uczniowie klas siódmych, ósmych i trzecich gimnazjum byli świadkami zwycięstwa swojej drużyny. Śląsk Wrocław pokonał Piasta Gliwice 4:1. Po początkowych stratach i faulach gra nabrała tempa i młodzi kibice z opiekunami, mogli cieszyć się emocjonującą grą.

Następny mecz Śląska na wrocławskim stadionie z Legią Warszawa już w październiku.

Anna Karda

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Z głębokim żalem zawiadamiamy. 

„Im droższy człowiek, tym większy ból.
Lecz wolą Boga jest rozstanie.
Nadzieją – dusz naszych spotkanie”

 

Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż dnia 14 września 2018r. w wieku 21 lat odeszła

od nas Paulinka Maćkiewicz

– uczennica Publicznego Gimnazjum im. Orła Białego w Miękini.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 19 września 2018 o godz. 1200 w Mrozowie.

 

Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia i żalu składają Dyrekcja,
Grono Pedagogiczne i uczniowie Zespołu Szkołno – Przedszkolnego w Miękini.

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć w Google+

NARODOWE CZYTANIE 

NARODOWE CZYTANIE „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego
w Samorządowym Ośrodku Kultury w Miękini

            14 września w Samorządowym Ośrodku Kultury uczniowie klasy 3b Gimnazjum w Miękini odczytali fragmenty powieści Stefana Żeromskiego pt. „Przedwiośnie”. Organizatorzy imprezy włączyli się do zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej ogólnopolskiej akcji publicznego czytania dzieł literackich najsłynniejszych polskich autorów.

Na początku uroczystości głos zabrała Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miękini – Pani Magdalena Wlaźlak-Szał, która przywitała zebranych gości i jako pierwsza odczytała fragment powieści Stefana Żeromskiego.

            Następnie uczniowie gimnazjum: Patrycja Prycik, Wiktoria Michalik, Łucja Łach, Weronika Mycer, Oliwia Zwierzyńska i Michał Maksylewicz przeczytali  zaproszonym gościom z podziałem na role fragmenty utworu Żeromskiego. Przybyli na uroczystość goście wysłuchali czterech fragmentów powieści. Na zakończenie części artystycznej Łucja Łach zaprezentowała z podkładem muzycznym tekst piosenki Andrzeja Rosiewicza „Pytasz mnie”.

            Po zakończeniu części artystycznej zebrani goście: Ksiądz Proboszcz Parafii w Miękini – Waldemar Kocenda, studentki Uniwersytetu III Wieku: Władysława Dudycz i Helena Homa oraz Gabor Grad – uczeń klasy 3b gimnazjum odczytali wybrane fragmenty „Przedwiośnia”. Na koniec głos zabrała Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miękini – Pani Agnieszka Błachut, która podziękowała organizatorom za przygotowanie imprezy.

            Organizatorzy uroczystości dziękują wszystkim zaproszonym gościom za przybycie i stworzenie wyjątkowej atmosfery, wywołującej refleksje o problemach naszej niepodległej ojczyzny w latach dwudziestych ubiegłego wieku.

                Dziękujemy  tym, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości:
- Pani Małgorzacie Sujeckiej za udostępnienie sali w Samorządowym Ośrodku Kultury,
- Paniom Bibliotekarkom: Pani Alicji Skoczylas i Pani Monice Figas,
- Panu Tomaszowi Mrozowi za pomoc w czynnościach technicznych.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Rozalii Jędruszek za wielkie serce i moc pomysłów.


Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Odjazdy Autobusów 


Odjazdy autobusów szkolnych poniedziałek, środa, czwartek

 

 

Autobus nr 1:

  • 12:45 Miękinia, 12.55 Kadłub, 13.05 Źródła ,13.10 Błonie,
  • 13:40 Miękinia,13.50 Kadłub,  14.00 Źródła ,14.05 Błonie,
  • 14:35 Miękinia, 14.45 Kadłub, 14.55 Źródła, 15.00 Błonie,
  • 15:30 Miękinia, 15.35 Kadłub, 15.45 Źródła, 15.55 Błonie,

Autobus nr 2:

  • 12:45 Miękinia, 12.49 Zabór Wielki, 12.53 Lubiatów, 12.58 Głoska,13.01 Głogi, 13.06 Gąsiorów, 13:16 Warzyna
  • 13:40 Miękinia, 13.44 Zabór Wielki,  13.48 Lubiatów, 13.53 Głoska, 13.56 Głogi, 14.01Gąsiorów, 14:10 Warzyna
  • 14:35 Miękinia, 14.39 Zabór Wielki, 14.43 Lubiatów, 14.48 Głoska, 14.51 Głogi, 14.56 Gąsiorów, 15:06 Warzyna
  • 15:30 Miękinia, 15.30 Zabór Wielki, 15.35 Lubiatów, 15.40 Głoska, 15:52 Głogi, 15:58 Gąsiorów,

Autobus nr 3:

  • 12:45 Miękinia, 12.48 Klęka,12.50 Białków ,12.56 Księginice, 13.00 Lenartowice,13.04 Prężyce, 13.07 Gosławice
  • 13:40 Miękinia, 13.43 Klęka,13.45 Białków,13.51 Księginice, 13.55 Lenartowice, 13.59 Prężyce, 14.02 Gosławice,14.06  Brzezinka , 14.11 Brzezina, 14.18 Pisarzowice,  14.23 Wilkszyn
  • 14:35 Miękinia, 14.40Białków,14.46 Księginice, 14.50 Lenartowice,14.54  Prężyce, 15.11 Brzezinka PKP, 15.16 Brzezina , 15.23 Gosławice, 15.30 Pisarzowice, 15.35 Wilkszyn
  • 15.30 Miękinia, 15.30 Białków,15.36 Księginice, 15.40 Lenartowice,15.44  Prężyce, 15.50 Gosławice, 15.55 Brzezinka PKP, 16.00 Pisarzowice, 16.03 Pisarzowice II, 16.08 Wilkszyn, 16.18 Brzezina I, 16.20 Brzezina II, 16.23 Brzezinka, 16.25 Brzezinka Cegielnia

Autobus nr 4:

  • 12:45 Miękinia, 12.55 Mrozów II,13.05 Krępice, 13.10 Kokorzyce, 13.15 Żurawiniec
  • 13:40 Miękinia, 13.50 Mrozów II, 14.00 Krępice, 14.10 Kokorzyce, 14.20 Żurawiniec
  • 14:35 Miękinia, 14.45 Mrozów II, 14.55Krępice, 15.05 Kokorzyce, 15.15Żurawiniec
  • 15:30 Miękinia, 15.30 Mrozów II, 15.40Krępice, 15.50 Kokorzyce, 16.00 Żurawiniec

 

W drodze wyjątku, tj. w sytuacjach, gdy: ilość uczniów kończących zajęcia jest zbyt duża – (każdy z uczniów musi mieć miejsce siedzące), kursy są łączone w wyniku wykorzystywania autobusów na wycieczki szkolne, awaria jednego z autobusów, autobus nr 4 zatrzymuje się również na przystanku Mrozów I

 

Autobus nr 5

  • 12:45 Miękinia, 12.53 Mrozów I, 13.00 Wojnowice, 13.05 Wilkostów,13.10 Czerna, 13.18 Łąkoszyce
  • 13:40 Miękinia, 13.48 Mrozów I, 13.55 Wojnowice, 14.00 Wilkostów, 14.05 Czerna, 14.13 Łąkoszyce
  • 14:35 Miękinia, 14.40 Mrozów I, 14.45 Wojnowice, 14.50 Wilkostów, 14.55 Czerna, 15.05 Łąkoszyce
  • 15:30 Miękinia, 15.38 Mrozów I, 15.45 Wojnowice, 15.50 Wilkostów, 15.55 Czerna, 16.05 Łąkoszyce


Odjazdy autobusów szkolnych wtorek, piątek

 

 

Autobus nr 1:

  • 12:45 Miękinia, 12.55 Kadłub, 13.05 Źródła ,13.10 Błonie,
  • 13:40 Miękinia,13.50 Kadłub,  14.00 Źródła ,14.05 Błonie,
  • 14:35 Miękinia, 14.45 Kadłub, 14.55 Źródła, 15.00 Błonie,


Autobus nr 2:

  • 12:45 Miękinia, 12.49 Zabór Wielki, 12.53 Lubiatów, 12.58 Głoska,13.01 Głogi, 13.06 Gąsiorów, 13:16 Warzyna
  • 13:40 Miękinia, 13.44 Zabór Wielki,  13.48 Lubiatów, 13.53 Głoska, 13.56 Głogi, 14.01Gąsiorów, 14:10 Warzyna
  • 14:35 Miękinia, 14.39 Zabór Wielki, 14.43 Lubiatów, 14.48 Głoska, 14.51 Głogi, 14.56 Gąsiorów, 15:06 Warzyna


Autobusnr 3:

  • 12:45 Miękinia, 12.48 Klęka,12.50 Białków ,12.56 Księginice, 13.00 Lenartowice,13.04 Prężyce, 13.07 Gosławice
  • 13:40 Miękinia, 13.43 Klęka,13.45 Białków,13.51 Księginice, 13.55 Lenartowice, 13.59 Prężyce, 14.02 Gosławice,14.06  Brzezinka , 14.11 Brzezina, 14.18 Pisarzowice,  14.23 Wilkszyn
  • 14:35 Miękinia, 14.40Białków,14.46 Księginice, 14.50 Lenartowice,14.54  Prężyce, 15.11 Brzezinka PKP, 15.16 Brzezina , 15.23 Gosławice, 15.30 Pisarzowice, 15.35 Wilkszyn

 

Autobus nr 4

  • 12:45 Miękinia, 12.55 Mrozów II,13.05 Krępice, 13.10 Kokorzyce, 13.15 Żurawiniec
  • 13:40 Miękinia, 13.50 Mrozów II, 14.00 Krępice, 14.10 Kokorzyce, 14.20 Żurawiniec
  • 14:35 Miękinia, 14.45 Mrozów II, 14.55Krępice, 15.05 Kokorzyce, 15.15Żurawiniec

W drodze wyjątku, tj. w sytuacjach, gdy: ilość uczniów kończących zajęcia jest zbyt duża – (każdy
z uczniów musi mieć miejsce siedzące), kursy są łączone w wyniku wykorzystywania autobusów na wycieczki szkolne, awaria jednego z autobusów, autobus nr 4 zatrzymuje się również na przystanku Mrozów I


Autobus nr 5

  • 12:45 Miękinia, 12.53 Mrozów I, 13.00 Wojnowice, 13.05 Wilkostów,13.10 Czerna, 13.18 Łąkoszyce
  • 13:40 Miękinia, 13.48 Mrozów I, 13.55 Wojnowice, 14.00 Wilkostów, 14.05 Czerna, 14.13 Łąkoszyce
  • 14:35 Miękinia, 14.40 Mrozów I, 14.45 Wojnowice, 14.50 Wilkostów, 14.55 Czerna, 15.05 Łąkoszyce
Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Odjazdy Autobusów - 03.09.2018r. 

Rozkład jazdy na dzień 03.09.2018 r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Publiczne Gimnazjum oraz klasy VII i VIII godz. 8.00

Publiczne Przedszkole

 

Autobus Nr 1

7.15 Kadłub las, 7.20 Kadłub, 7.25 Źródła , 7.30 Błonie,

Autobus Nr 2

7.10 Zabór Wlk., 7.15 Lubiatów, 7.20 Głoska , 7.22 Głogi,
7.25 Gąsiorów, 7.30 Lenartowice, 7.35 Księginice, 7.40 Klęka

Autobus Nr 3

 7.00 Pisarzowice, 7.03 Brzezinka PKP,
7.08 Brzezina, 7.12 Brzezinka 7.15 Gosławice, 7.18 Prężyce,
7.25 Wilkostów, 7.30 Mrozów (Przedszkole)

Autobus Nr 4

7.00 Krępice, 7.05 Kokorzyce , 7.10 Żurawiniec, 7.15 Kokorzyce II,

7.20 Mrozów III

Autobus Nr 5

7.00 Łąkoszyce, 7.10 Białków, 7.15 Wojnowice,

7.20  Mrozów I i II (klasy VII, VIII i Gimnazjum)

 Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnegoplanowany powrót o godz. 10.00 Przedszkole powrót o godz. 12.45

autobusami jw.  

 

MIEJSCA W AUTOBUSACH SĄ PRZEZNACZONE DLA UCZNIÓW ,

NIE GWARANTUJEMY MIEJSC DLA RODZICÓW!



Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 Szkoła Podstawowa

klasy I – VI godz. 8.45

Autobus Nr 1

8.00 Kadłub las, 8.05 Kadłub, 8.10 Źródła, 8.15 Błonie,

Autobus Nr 2

8.00 Zabór Wlk., 8.05 Lubiatów, 8.10 Głogi, 8.12 Głoska, 8.15 Gąsiorów,

8.20 Klęka

Autobus Nr 3

8.05 Lenartowice, 8.10 Księginice, 8.15 Warzyna, 8.20 Białków,

Autobus Nr 4

1)  7.45 Krępice, 7.50 Kokorzyce , 7.55 Żurawiniec, 8.00 Kokorzyce II, 8.05 Mrozów III

2)  8.25 Mrozów I i II (klasy IV-VI)

Autobus Nr 5

8.00 Łąkoszyce, 8.10 Wojnowice, 8.15  Mrozów I i II (klasy I-III)

 

Planowany powrót około godz. 11.00autobusami jw.

MIEJSCA W AUTOBUSACH SĄ PRZEZNACZONE

DLA UCZNIÓW,

NIE GWARANTUJEMY MIEJSC DLA RODZICÓW!


 

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć w Google+

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 

Uprzejmie informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września (poniedziałek) na hali widowiskowo - sportowej.

Dla uczniów klas VII i VIII Szkoły Podstawowej i III Gimnazjum o godzinie 8:00.

Dla uczniów klas I - VI Szkoły Podstawowej o godzinie 8:45.

Serdecznie zapraszamy.

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć w Google+

WAKACJE!!! 

UDANEGO I BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU W CZASIE WAKACJI :)

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Podręczniki na rok szkolny 2018/2019 

Na naszej stronie jest już zestaw podręczników
z poszczególnych przedmiotów lub materiałów edukacyjnych oraz
materiałów ćwiczeniowych, dopuszczonych do użytku
w Szkole Podstawowej im. Orła Białego z oddziałami gimnazjalnymi w Miękini
w roku szkolnym 2018/2019

 Sprawdź:

Nawigacja: SZKOŁA - DOKUMENTY SZKOLNE  w dziale INFORMACJE.

Podręczniki do III klasy gimnazjum zostaną wypożyczone uczniom
na czas nauki w roku szkolnym 2018/2019

(refundacja z MEN)

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Egzaminy poprawkowe 

Uczniowie, którzy mają do zdania w sierpniu jeszcze egzaminy poprawkowe, mogą już sprawdzić ich dokładne terminy i godziny.

Nawigacja: SZKOŁA - DOKUMENTY SZKOLNE  w dziale INFORMACJE.

Zobacz :)

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Statystyki:
Wszystkich news'ów: 701 | Wszystkich kategorii: 19 |
Najnowszy news: EGZAMINY POPRAWKOWE
Najczęściej czytane: 11 LISTOPADA - WIELKIE ŚWIĘTO SZKOŁY [7785]